Magazine Travel 10 Points About Traveling With Pets 1

ده نکته سفر حیوانات خانگی

(زمان مطالعه 4/5 دقیقه)

اگر حیوان خانگی دارید می دانید که برنامه ریزی برای سفر (کاری یا تفریحی) شامل تصمیم گرفتن در مورد بردن آن ها با خود یا گذاشتن آن ها در منزل ، تحت مراقبت و یا سپردن به پانسیون ها نیز می باشد . مانند خیلی از صاحبان حیوانات خانگی ، شما دوست دارید آن ها را با خود ببرید ولی نمی دانید چگونه مسافرت مناسب حیوانات خانگی را مهیا کنید . در اینجا 10 نکته جهت آمادگی برای سفر رفتن به همراه حیوانات خانگی را بیان می کنیم .

10 – پلاک شناسایی

بدون در نظر گرفتن چگونگی مسافرت ، مجهز کردن حیوانات خانگیتان با شناسه مناسب پیش از حرکت حیاتی است . در هر صورت اگر شما قرار است از حیوانات خانگی خود جدا شوید ، شناسه آن ها راه مطمئنی برای پیدا کردن آن ها و بازگشتشان می باشد .

9 – شناسه دائمی برای حیوانات خانگی

علاوه بر تجهیز حیوانات خانگی خود با پلاک شناسایی ، دامپزشک شما ممکن است مجهز کردن آن ها با میکروچیپ را توصیه کند . شما همچنین می توانید شناسه ثبت بین المللی آن ها را بر روی بدنشان خالکوبی کنید ، اما اگر قصد دارید از این روش برای شناسایی حیوانات خانگی خود استفاده کنید ، شناسه را ثبت کنید زیرا در غیر این صورت قادر به پیدا کردن حیوانات خانگی خود نخواهید بود .

8 – آن ها را وقتی جوان هستند آموزش دهید

توله سگ خود را برای آرام و متمرکز ماندن بر روی دستورات شما با جلسات تمرینی در خودرو و سیستم پاداش در صورت رفتار مناسب آموزش دهید . اگر شما بیش از یک سگ دارید ، آن ها را جداگانه آموزش دهید .

7 – از امنیت حیوانات خانگی خود مطمئن شوید

حالا که شما حیوانات خانگی خود را برای رفتار مناسب در خودرو آموزش داده اید ممکن است فکر کنید اجازه دادن برای پرسه آزادانه در وسیله نقلیه اشکالی ندارد . خیر این گونه نیست . درست مانند انسان ها حیوانات خانگی در صورت حرکت ناگهانی خودرو مجروح می شوند . برای پرهیز از تصادف و همین طور امنیت حیوانات خانگی همیشه توصیه می شود برای آن ها یک مکان امن در داخل خودرو ایجاد کنید .

6 – بهترین باکس مسافرتی برای حیوانات خانگی

حمل کننده های پارچه ای راه خوبی برای انتقال گربه یا سگ می باشند ، اما حمل کننده هایی از جنس پلاستیک سخت ، بیشتر چند کاربردی هستند . اگر شما می خواهید با حیوانات خانگی خود سفر کنید ، به دنبال حمل کننده های پلاستیکی باشید . آن ها برای انواع مختلف سفر مانند انتقال حیوانات خانگی از طریق هوایی امن تر می باشند .

5 – حیوانات خانگی و خودرو ها

گربه ها و سگ ها سریع و چالاک هستند و از تمام آن استعدادها (و حتی بیشتر) در صورتی که احساس کنند امنیت آن ها تهدید شده است استفاده خواهند کرد . اگر شما حیوانات خانگی خود را در وسایل نقلیه در حال حرکت آزاد بگذارید و آن ها از جا بپرند ، وحشت خواهند کرد ، حالت تهاجمی به خود گرفته و به دنبال امن ترین نقطه می گردند .

4 – آرام بخش دادن به حیوانات خانگی خود را در نظر بگیرید

در ابتدا ، ایده آرام کردن حیوانات خانگی وحشت زده شما با دارو پیش از انتقال آن ها ممکن است به نظر کمی زیاده روی بیاید ، اما اگر حیوانات خانگی شما تجربه اضطراب مفرط در مکان های ناآشنا را (مانند حیوانات خانگی مسن) دارند ، دادن آرام بخش می تواند آن ها را از ضربه روحی (تروما) نجات دهد و آن را به ترس ناشی از یک تصادف بی اهمیت تبدیل کند .

3 – کیت کمک های اولیه حیوانات خانگی

وقتی شما کیت سفر حیوانات خانگی شامل کپی از سوابق پزشکی کنونی آن ها را مهیا می کنید در نظر داشته باشید که ممکن است حیوانات خانگی شما در خلال سفر نیاز به کمک های اولیه داشته باشند . شما می توانید از طریق سایت ایران پت مال اطلاعات نزدیک ترین مراکز درمانی را به دست آورید . همچنین از به همراه داشتن بسته کیت ساده کمک های اولیه شامل گاز استریل ، بانداژ و آب اکسیژنه جهت ایجاد استفراغ در صورت نیاز ، اطمینان حاصل کنید . همیشه در ابتدا با مراکز حرفه ای مراقبت از سلامت حیوانات قبل از درمان شخصی حیوانات خانگی مخصوصاً در مواردی که ممکن است در معرض مواد سمی قرار گرفته باشند تماس بگیرید .

2 – آب و غذای حیوانات خانگی

شرایط غیر منتظره و تأخیرها قسمتی از مسافرت هستند . بنابراین وقتی با حیوانات خانگی خود به سفر می روید ، مقداری غذای اضافه برای آن ها بردارید . تأخیر در سفر (یا گم کردن مسیر رسیدن به مقصد) ممکن است باعث انتظار نامعین حیوانات خانگی شما برای غذا و آب تمیز بشود . آماده باشید و از زمان جلو بزنید .

1 – بیشتر هوشیار باشید

بدون توجه به اینکه شما چقدر فکر می کنید حیوانات خانگی خود را خوب می شناسید ، شما هرگز نمی دانید اگر آن ها توسط یک صدای بلند یا محرک ناآشنا وحشت زده شوند چگونه واکنش نشان می دهند . یک گربه که در خودرو آزادانه رها شده برای مثال ممکن است در حال رانندگی شما به دنبال یک جای امن به زیر پایتان بیاید . اشتیاق مقاومت ناپذیر تعقیب یک بوی اشتها آور می تواند برای سگ شما انگیزه خارج شدن از جای امن برای بیرون پریدن از پنجره نیمه باز باشد . همیشه حیوانات خانگی خود را در شرایط امن و مطمئن نگه دارید .

تمام قوانین مسافرت با حیوانات خانگی ، متمرکز و افزایش یافته جهت امن و خوشحال نگه داشتن آن ها است . احتیاط بیشتر پیش از ترک منزل با آن ها ، همه را در امنیت و تندرستی نگه می دارد .

مجموع 0 رأی
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نظر خود را بگذار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
X
آواتار موبایل
منوی اصلی x