درباره ما

مجموعه ایران پت مال با هدف ارائه خدماتی جامع، نوین و متنوع به جامعه دارای حیوانات خانگی، دوستداران و علاقمندان به آنها بنیان گذاری شده است.

فروشگاه مجموعه ایران پت مال جهت تأمین غذا و دیگر ملزومات حیوانات خانگی با همکاری وارد کنندگان، تولید کنندگان و پت شاپ های کل ایران، برای سهولت در امر خرید و ایجاد امکان سفارش گذاری برای چند ماه آینده و همین طور بررسی جامع کالاها و برندها و نیز بهره مندی از مشاوره تخصصی، بستری را فراهم کرده است. در این راستا از کلیه کالاها به صورت رئال عکس گرفته و تمامی اطلاعات آن کالا را جمع آوری، ترجمه و در مجموعه ای منظم در اختیار شما قرار داده است. همچنین امکان خرید از دیگر کشورها در مورد اجناسی که در ایران موجود نمی باشند، اکنون فراهم شده است. لازم به ذکر است به درخواست شما گرامیان، امکان خرید و فروش بین کاربران نیز در بخشی جداگانه وجود دارد.

مجموعه ایران پت مال با فراهم آوردن امکان نوبت دهی آنلاین به ویژه برای مراکز درمانی و ایجاد پروفایل پزشکان، به کمک جستجوی موضوعی بر اساس نوع حیوان خانگی، استان، محله، خدمات، سرویس ها و نیز تخصیص صفحه اختصاصی برای مراکز درمانی و پت شاپ ها، همچنین معرفی برترین پت شاپ ها در هر دسته از کالا و برند و نیز لیست تمامی خدمات ارائه شده در کلیه مراکز درمانی به همراه توضیحات و دسترسی به آن مراکز، در تلاش است تا استفاده از این خدمات را میسر سازد.

برای آن دسته از کاربران که قصد واگذاری و یا به سرپرستی گرفتن حیوانات خانگی را دارند، برای اولین بار در ایران سامانه ای جامع و منسجم در بخش های سرپرستی، سرپرستی چند حیوان خانگی، سرپرستی از پناهگاه، سرپرستی در پناهگاه، گمشده، پیدا شده، جفت یابی، ارائه درخواست و سرپرستی حیوانات خانگی آسیب دیده، برای تمامی حیوانات خانگی به صورت جداگانه، جهت انجام این امر طراحی شده که پس از اعلان تمایل طرفین، با هماهنگی نماینده مجموعه ایران پت مال، ملاقات صورت گرفته و توافق نامه ای امضا می شود. مجموعه ما کلیه مدارک را آرشیو کرده و حداقل تا یک سال از طریق صفحه ای اختصاصی در سایت، سلامت حیوانات خانگی واگذار شده را رصد می کند. همچنین در صورت نیاز، امکان جستجو و خرید در قسمت پرورش دهندگان نیز فراهم شده است.

مجموعه ایران پت مال به منظور پوشش کامل خدمات مورد نیاز برای شما عزیزان، مراکز ارائه دهنده خدمات تمیز و آراسته کردن (Grooming)، پانسیون، آموزش، عکاسی، جابه جایی حیوانات خانگی، پت کافه و نیز شبکه های اجتمایی فعال در زمینه حیوانات خانگی را در بخش هایی زیبا و متنوع و در برخی موارد به صورت جامع و تخصصی در صفحات اختصاصی معرفی می کند.

جهت اطمینان بخشی و سهولت در امر کمک به حیوانات خانگی در شاخه های مختلف اعم از کمک به عقیم سازی، کمک به درمان، کمک به واگذاری و کمک های نقدی و غیر نقدی به پناهگاه ها، با امکان پیگیری موضوع مطرح شده، شفافیت مالی و امکان شرکت در فعالیت های گروهی، همچنین اطلاع از امکانات و مشخصات پناهگاه ها، قسمتی با عنوان همراهی راه اندازی شده است.

در راستای ارتقاء سطح دانش و دسترسی به جدیدترین مقالات در سطح بین المللی، تیم ترجمه مجموعه ایران پت مال، نسبت به ترجمه و تدوین مجله اینترنتی اقدام کرده و همواره آن را به روز نگه می دارند. این مجله 24 قسمتی در بخش های عمومی، اخبار، تفریحی، اجتماعی، فرهنگی و هنری با تنوعی بی نظیر و طراحی متفاوت برای هر قسمت، در اختیار شما قرار گرفته است.

در آخر آن دسته از دوستانی که می خواهند ساعات مفرحی را در سایت ایران پت مال سپری کنند، می توانند از قسمت سرگرمی شامل گالری، ویدئوها، گیف ها که هر کدام در سه بخش مختلف با قسمت های متعدد می باشند؛ استفاده و با شرکت در مسابقات تصویری و ویدئویی با امکان دریافت لایک، رأی گیری و اعلام نتیجه آنلاین، لحظات خوشی را تجربه کرده و حتی می توانید برای حیوان خانگی خود آلبوم شخصی تشکیل داده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

null

مصطفی مهدوی

مدیر سایت

null

معصومه مهدوی

مدیر اجرایی
null

نیلوفر ملکی

سرپرست طراحی
null

گلناز گلستانی

مدیر داخلی

هاروی

From Head Designer

اشنوبی

From Accountant

پاپی

Administrative Secretary

مخمل

From CEO

آدمیرال

From Logestic

شانیا

From Marketing