Magazine News Cutest Job Title 2

با نمک ترین عنوان شغلی

سگی که در اداره پست به صورت رسمی به عنوان لیس زننده تمبر کار می کند

در حالی که سگ ها ممکن است به داشتن کینه در مقابل پستچی های محلی بدنام باشند ، این سگ خوشحال در واقع به آن ها در اداره پست ملحق شده و از آن موقع به شخصیت مشهوری تبدیل شده است .

Jax یکی از کارمندان وفادار اداره پست روستای اسکاتلندی Portree واقع در جزیره Skye می باشد . او احتمالاً از تنها کارمندان چهار پای آن جا هست اما او هنوز مثل همیشه بخش مهمی از نیروی کار آن ها می باشد .

شرح شغل او ؛ لیس زننده تمبر رسمی

Jax دو سال پیش وقتی توسط صاحبش و همین طور رئیسش Ray Chandler استخدام شد شروع به کار کرد . در روزهای کاری بعد از آن ، او خبردار برای مشتریان انتظار می کشید و زمانی که یکی از روستائیان نیاز به ارسال نامه داشت می توانست به سادگی به Jax در کانتر خودش برای لیس زدن رایگان تمبر دسترسی داشته باشد .

بعضی از روستائیان Jax را تنها برای پست نامه ملاقات نمی کنند ، آن ها فقط می خواهند به او تشویقی بدهند .Chandler می گوید در حالی که Jax شغل خود را خیلی جدی گرفته است بعضی اوقات کمی وسواسی شده و کل تمبر را می بلعد ولی مشتری ها خیلی به دل نمی گیرند .

” او در این اطراف مشهور است زیرا نقطه مرکزی شده است ” . Ray گفت : ” در بریتانیا همه تمایل دارند درباره آب و هوا صحبت کنند اما در اداره مردم می خواهند درباره Jax صحبت کنند . برخی فقط برای سلام کردن یا آوردن تشویقی برای او می آیند و یا می خواهند او را بغل کنند . او برای خودش شخصیتی شده است . “

مجموع 0 رأی
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نظر خود را بگذار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
X
آواتار موبایل
منوی اصلی x