News 6-1

ساماندهی سگ ها توسط شهرداری فردیس

به گفته معاون خدمات شهری شهرداری فردیس ، نخستین محل ساماندهی سگ های بدون صاحب در فردیس راه اندازی شده است . شهرداری فردیس به دستور شهردار و حمایت هایی که اعضای محترم شورا انجام داده اند ، قرار است تمامی سگ هایی که در شهر فردیس بدون صاحب هستند را زنده گیری کنند و فرآیند عقیم سازی و انگل زدایی را انجام دهند و مهم تر از همه با آموزش و اطلاع رسانی ، رعب و وحشت مردم را از بین ببرند . این کار را تا همه این سگ ها شناسنامه دار شوند و از اذیت و آزار مردم جلوگیری شود ادامه می دهند .

فرآیند زنده گیری ، عقیم سازی ، انگل زدایی ، پلاک کوبی و نگهداری بعد از عقیم سازی ، هزینه های قابل توجهی را تحمیل شهرداری می کند و به واسطه این هزینه های زیاد ، شهرداری ها علاقه کمتری در رابطه با این موضوع نشان داده اند که در شهرداری فردیس این دغدغه برطرف شده و مصمم نسبت به اجرایی کردن این مصوبه اقدام کرده اند .

یکی از موضوعاتی که باعث ترغیب در ایجاد این محل شده است ، پیگیری های NGO ها و حامیان حمایت از حقوق سگ ها بوده است و شهرداری فردیس برای احداث همچین محلی متقاعد شده است و از روزی که این محل راه اندازی شده ، مراجعات مکرری داشته اند که از طریق این انجمن ها برای ادامه این کار به لحاظ معنوی و حقوقی پشتیبانی می شوند .

ویدئو زیر را تماشا کنید .

مجموع 0 رأی
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب‌ها:, , ,

نظر خود را بگذار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
X
آواتار موبایل
منوی اصلی x