شیوه های پرداخت

پرداخت اینترنتی

کاربران ایران پت مال می‌توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند . پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع ‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌ سازی و ارسال می‏‌شود .

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود .

لازم به ذکر است سفارش ‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سه میلیون ریال است ، باید پیش از ارسال ، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند .

توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا ، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد .

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ایران پت مال می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌ های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند . هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید .

  • شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره ، بر روی کارت بانکی شما درج شده است .

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم  ( رمز پویا )

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید . رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) ، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏ های خودپرداز وارد می‌کنید ، تفاوت دارد . برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی ، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه ، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید . سپس ، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی ، رمز خود را انتخاب کنید .

  • کد CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های اینترنتی کاربرد دارد .

  • تاریخ انقضا

تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است . اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد ، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید .

پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند . با این وجود ، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند ، ایران پت مال این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها ، شهر تهران و مبلغ آن زیر 300,000 تومان باشد ، هزینه را هنگام تحویل‌گرفتن سفارش پرداخت کنند .

لازم به ذکر است ، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از 300,000 تومان است ، لازم است پیش از ارسال ، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند .

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری ، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد .