شرایط ارسال کالاهای خریداری شده از ایران پت مال:

مجموعه ایران پت مال با تجربه و آگاهی که در زمینه حیوانات خانگی دارد، بر این موضوع واقف است که با موجودات زنده و دوست داشتنی شما عزیزان در ارتباط می باشد. بنابراین در اولویت تعهد کاری ما ارسال و تحویل سالم کالا در کمترین زمان ممکن می باشد.

همه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری (از شنبه تا پنج شنبه به استثنای روزهای تعطیل) و در غیر این صورت، اولین روز کاری پس از تعطیلات پردازش می شوند.

 

تهران

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه، تا ساعت ۱۲ ظهر ثبت و نهایی شوند، پس از طی مرحله پردازش و هماهنگی با فروشنده  که حداقل یک روز کاری به طول می انجامد، ارسال می شوند. در مورد سفارش هایی که پس از ساعت مذکور و یا در روزهای تعطیل ثبت می شوند، پردازش و ارسال در اولین روز کاری پیش رو صورت می گیرد.

سفارش ‌‌‌‌های با ارزش بیش از  ششصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

ارسال به مناطق ۲۲ گانه (خرید زیر ۶۰۰ هزار تومان ): هزینه ارسال این سفارش ها مطابق هزینه حمل و نقل به صورت حساب شما اضافه خواهد شد.

ارسال به سایر شهر های استان تهران: مانند شرایط ارسال به شهر های دیگر می باشد.

نکته:

۱ ) تحویل رایگان فقط برای سفارش های بالای  ۶۰۰ هزار تومان در تهران می باشد.

۲ ) تحویل سفارش های ارسالی به مناطق ۲۲ گانه تهران برای سفارش های زیر ۶۰۰ هزار تومان با وزن بالا، شامل پرداخت هزینه اضافه بار می گردد .

 

شهر های دیگر :

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه، تا ساعت ۱۲ ظهر ثبت نهایی گردند، حداکثر تا ۳ روز کاری تحویل داده می شوند. ارسال سفارش هایی که پس از ساعت مذکور یا در روز پنج شنبه، جمعه و دیگر روز های تعطیل ثبت ونهایی می شوند، حداکثر طی ۳ روز کاری پیش رو صورت می گیرد.

 

ارسال سفارش ها تا وزن ۶ کیلوگرم به شهرهای دیگر :

کلیه سفارش های بالای ۸۰۰ هزار تومان و زیر ۶ کیلو گرم به صورت رایگان با سرویس پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران یا باربری ارسال می گردد. این سفارش ها حداکثر تا ۳ روز کاری تحویل داده می شوند.

 

ارسال سفارش های بالای ۶ کیلوگرم تا ٢۵ کیلو گرم به شهرهای دیگر:

 کلیه سفارش های بالای ۸۰۰ هزار تومان با وزن بین ۶ کیلوگرم تا ٢۵ کیلوگرم به صورت رایگان توسط باربری ارسال می گردد. هزینه ارسال رایگان شامل تحویل به باربری و ارسال از باربری به شهر مقصد می باشد. زمان تحویل بر اساس زمان بندی سیستم باربری خواهد بود.

نکات :

♦ باربری پس از ارسال سفارش به شهر مقصد برای تحویل بار با مشتری تماس خواهد گرفت. شایان ذکر است در صورت دریافت بار به صورت حضوری، مبلغی دریافت نخواهد شد، ولی در صورت ارسال بار از باربری به منزل مشتری، هزینه ارسال درون شهری توسط باربری دریافت خواهد شد که ایران پت مال در این مبلغ هیچ گونه دخل و تصرفی ندارد.

♦ لازم به ذکر است تمام هزینه های مربوط به انبار داری کالا در مقصد به عهده مشتری می باشد. این هزینه بر اساس نرخ سیستم حمل و نقل خواهد بود که ایران پت مال در این مبلغ هیچ گونه دخل و تصرفی ندارد.

تعیین نرخ ارسال کالا به عهده سیستم باربری خواهد بود و ایران پت مال هیچ هزینه اضافی بر آن تحمیل نمی کند.

 

ارسال سفارش های با وزن بالای ٢۵ کیلو گرم به شهرهای دیگر:

 کلیه سفارش های با وزن بالای ٢۵ کیلو گرم توسط باربری ارسال شده و هزینه ارسال آن به صورت پس کرایه و به عهده سفارش دهنده می باشد.

ارسال سفارش های زیر ۸۰۰ هزار تومان به شهر های دیگر بر طبق در خواست مشتری بر اساس وزن سفارش، با دریافت هزینه ارسال به وسیله پست یا باربری صورت می گیرد.

 

ارسال سفارش ها به وسیله پست ویژه :

ارسال سفارش ها به وسیله پست ویژه از طریق هوایی صورت می گیرد که تنها به مراکز استان می باشد. این ارسال برای سفارش های زیر ۵ کیلوگرم بوده و ۲۴ ساعت طول می کشد.

 

ارسال سفارش ها به وسیله باربری :

مرسولات با حجم زیاد و یا وزن بالا برای شهرهایی غیر از تهران توسط باربری ارسال می گردد.

تذکرات :

۱. در صورتی که موجودی کالایی در ایران پت مال به پایان برسد حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای ایران پت مال محفوظ است و مشتری می تواند سفارش خود را تعویض یا مرجوع کند .

 

۲. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب اعلام شده از طرف مشتری واریز خواهد شد.

 

۳. در صورت بروز هر گونه خطایی در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در وب سایت، ایران پت مال سفارش کالای ثبت شده را لغو کرده و وجه واریزی عودت داده می شود.

 

۴. در صورتی که فرم سفارش به درستی تکمیل نشده باشد، بدیهی است با ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

۵.مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل اعلام کنند. در نظر داشته باشید هنگام تحویل کالا همراه داشتن کارت شناسایی ضروری است.

 

۶. سفارش های بالای ۸۰۰ هزار تومان می بایست قبل از ارسال تسویه شده باشند و امکان پرداخت درمحل وجود ندارد.

 

۷. ایران پت مال در مورد آسیب یا ایراد فیزیکی کالا توصیه می کند در هنگام تحویل، کالا در حضور همکاران تحویل دهنده سفارش چک شود و در صورت مشاهده آسیب در اولین فرصت ازطریق تلفن خدمات پس از فروش ۸۸۲۱۶۱۳۸ -۰۲۱ یا ایمیل مندرج در صحفه تماس با ما به مجموعه ایران پت مال اطلاع دهید.

 

 مجموعه ایران پت مال نهایت تلاش خود را به کار می بندد تا کلیه سفارش ها را در صحت کامل و بدون آسیب به دست مشتریان  برساند. شایان ذکر است آسیب های ناشی از حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و سفارش دهنده می بایست در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل گرفتن سفارش به پشتیبانی ایران پت مال اطلاع دهد. همچنین کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه مدارک مربوط، به خدمات پس از فروش ایران پت مال ارسال شود.