عمارت باور نکردنی سگ ها

عمارت باور نکردنی سگ ها

مردی با صرف ۲ سال زمان عمارتی کوچک و باور نکردنی برای سگ های خود ساخت. این مرد یک سطح توقع جدید و کامل از چگونگی خیلی خوب لوس کردن سگتان به وجود آورده است.

Aaron Franks دو سال پیش را صرف ساختن این عمارت کوچک حیرت انگیز برای چهار سگ نژاد پیت بول خود به نام هایTessa  Bruno , Coupe ,Mia کرده است

محل بازی کوچک شامل استخر خیلی کوچک در حیاط پشتی، طناب های آویزان و اسباب بازی های جویدنی، محلی برای بالشتک های مجلل و یک طبقه به شکل عرشه جهت نظارت بر قلمرو با شکوه خود برای آن ها ساخته است که حتی به باغ خصوصی و شیر آتش نشانی مخصوص به خود نیز مجهز شده است.

Franks می گوید؛ طول کشیدن زمان ساخت این عمارت به دلایل اقتصادی بر می گردد. هر ماه او به مغازه سخت افزار فروشی رفته و قدم به قدم لوازم مورد نیاز را تهیه کرده تا در نهایت با وجود نداشتن نقشه ای برای چگونگی انجام این کار، شاهکار او کامل شد. او قصد داشته عمارتی برای تشکر از سگ هایش به خاطر تمام عشقی که آن ها در این چند سال به او نشان داده اند بسازد.

در حالی که گربه ها ممکن است گیرایی یک جعبه مقوایی را به برج گربه زیبای خودشان ترجیح بدهند، سگ های او ظاهراً از زمان اتمام این مکان عاشق آن شده اند و واقعاً چه کسی می تواند به خاطر این، آن ها را سرزنش کند؟

مجموع ۰ رأی
۰

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?