Unbelievable Mansion Of Dogs 1

عمارت باور نکردنی سگ ها

مردی با صرف 2 سال زمان عمارتی کوچک و باور نکردنی برای سگ های خود ساخت . این مرد یک سطح توقع جدید و کامل از چگونگی خیلی خوب لوس کردن سگتان به وجود آورده است .

Aaron Franks دو سال پیش را صرف ساختن این عمارت کوچک حیرت انگیز برای چهار سگ نژاد پیت بول خود به نام های Tessa  Bruno , Coupe , Mia کرده است

محل بازی کوچک شامل استخر خیلی کوچک در حیاط پشتی ، طناب های آویزان و اسباب بازی های جویدنی ، محلی برای بالشتک های مجلل و یک طبقه به شکل عرشه جهت نظارت بر قلمرو با شکوه خود برای آن ها ساخته است که حتی به باغ خصوصی و شیر آتش نشانی مخصوص به خود نیز مجهز شده است .

Franks می گوید ؛ طول کشیدن زمان ساخت این عمارت به دلایل اقتصادی بر می گردد . هر ماه او به مغازه سخت افزار فروشی رفته و قدم به قدم لوازم مورد نیاز را تهیه کرده تا در نهایت با وجود نداشتن نقشه ای برای چگونگی انجام این کار ، شاهکار او کامل شد . او قصد داشته عمارتی برای تشکر از سگ هایش به خاطر تمام عشقی که آن ها در این چند سال به او نشان داده اند بسازد .

در حالی که گربه ها ممکن است گیرایی یک جعبه مقوایی را به برج گربه زیبای خودشان ترجیح بدهند ، سگ های او ظاهراً از زمان اتمام این مکان عاشق آن شده اند و واقعاً چه کسی می تواند به خاطر این ، آن ها را سرزنش کند ؟

مجموع 0 رأی
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نظر خود را بگذار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
X
آواتار موبایل
منوی اصلی x